Now Foods, Метилсульфонілметан, 1000 мг, 240 капсул

Now Foods, Метилсульфонілметан, 1000 мг, 240 капсул

Now Foods, Метилсульфонілметан, 1000 мг, 240 капсул

Рейтинг:
Виробник: Now Foods
Код Товару: NOW-02121
Код UPC: 733739021212
Кількість: 240 Capsules
MSRP: $25.99
Наша ціна: $14.61
Ви економите: $11.38 (44%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Метилсульфонілметан
 • Здоров’я суглобів
 • Насичена Сірка для сполучної тканини
 • Підтримує здоровий хрящ
 • Без ГМО
 • Харчова добавка
 • Підтримує загальний стан здоров’я
 • Сімейне підприємство, засноване в 1968 р.

GMP гарантованої якості МСМ (Метілсульфонілметан) являє собою сірковмісні з’єднання, яке природним чином присутнє в дуже невеликих кількостях в фруктів, овочів, зерна, продуктів тваринного походження і деяких водоростей. З’єднання сірки містяться в усіх клітинах організму і необхідні для життя. МСМ, його ролі в циклі сірки в організмі, сприяє створенню хімічних зв’язків, необхідних для формування і підтримки численних різних типів структурних тканин людського тіла, в тому числі сполучної тканини, такі як суглобового хряща і шкіри.

Рекомендації по Застосуванню

Приймати по 2 капсули 1-2 рази на день з їжею. Зменшіть дозування при виділенні кишкового газу.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Now Foods, Метилсульфонілметан, 1000 мг, 240 капсул

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Забезпечує правильне молекулярне будова різних тканинних структур організму.
МСМ / MSM, Показання до застосування:
– Алергії, викликані побутовими подразниками. Особи, які мають важкі хронічні алергічні захворювання, викликані такими побутовими алергенами, як домашній пил, шерсть тварин, пір’я, пилок та ін., і застосовували МСМ, відзначали значне полегшення стану.
– Харчові та лікарські алергії. Особи, які страждають від алергічних реакцій на ліки (зокрема, нестероїдні протизапальні препарати та пероральні антибіотики) або на різні продукти (злаки, морепродукти, молоко тощо), і застосовували МСМ, відзначали або зменшення непереносимості зазначених медикаментів і харчових компонентів, або повне зникнення алергійних реакцій при їх отреблении.
– Больовий синдром при системних запальних захворюваннях. Особи, які страждають від болю і запальних явищ, викликаних ушкодженнями і різними захворюваннями кістково-м’язової системи, відзначали виражене і тривале зменшення цих симптомів. У більшості випадків спочатку використовувався тільки ЧСЧ, потім – МСМ у комбінації з аскорбіновою кислотою (Естер Сі), причому більш виражений ефект був відзначений при комбінованому прийомі. Також МСМ успішно використовувався спортсменами після фізичних навантажень для зняття оніміння і больових відчуттів в напружених або запалених м’язах.
– Шлунково-кишкові захворювання. МСМ ефективний при різних шлунково-кишкових розладах, зокрема, викликаних паразитичної інфекцією або вживанням деяких медикаментів, а також при проносах, хронічних запорах, нудоті, печії, болю в епігастральній області та інших гастроінтестинальних симптомів.
– Паразитична інфекція. Випробування показують, що МСМ активно діє проти ряду паразитів кишкового і сечостатевого тракту, таких, як лямблії, трихомонади і круглі черви. МСМ конкурує з ними за зв’язуючі ділянки на поверхні слизових, тим самим блокуючи контакт збудників зі слизовими оболонками.
А також зазначено, що використання МСМ в якості біологічно активної добавки при медикаментозної терапії є ефективним при наступних станах: Алергії, Хвороби легких, Артрити, Системна червона вовчанка, Рак грудей і товстої кишки, Діабет, Гіперчутливість до ліків, Стреси, Термічні та сонячні опіки, Рубцеві процеси, Вугри, Укуси комах, Хропіння.
Крім того, вживання МСМ сприяє підтримці здорового стану очей, зубів, шкіри, нігтів і волосся, нормального функціонування суглобів, поліпшенню мозкової діяльності.
Мінімальна доза – 750 мг. Для швидкого досягнення результату можна збільшити добову дозу до 1500 – 5000 мг.
Ефект впливу посилюється при спільному використанні МСМ і Естер Сі. Результати прийому МСМ зазвичай стають помітні на 2 – 21 день застосування. Незважаючи на те, що ЧСЧ не токсичний (токсичність його дорівнює токсичності звичайної води), деякі люди можуть відчувати негативні відчуття в процесі детоксикації організму в перші десять днів прийому МСМ. Проявами цього процесу можуть бути головний біль і/або відчуття втоми, діарея, висип на шкірі. В цілому, чим більша кількість токсинів присутствует в організмі, тим більш виражені дані прояви – і тим більше велика необхідність застосування МСМ.
Властивості:
Сірка відіграє незамінну роль в організмі людини:
– вона є компонентом багатьох білків (у т. ч. колагену), формуючи гнучкі дисульфідні зв’язки
між певними амінокислотами. Постійне поповнення запасів сірки в організмі вкрай
необхідно для підтримки цілісності сполучної тканини;
– наявність тіолових (сульфгідрильних) груп визначає каталітичні функції більшості ензимів
організму людини;
– сірка необхідна для метаболізму амінокислот – метіоніну, цистеїну, таурину. Вона входить до складу
молекули пептидного гормону інсуліну та багатьох інших протеїнів, каталізаторів і ензимів,
беруть участь в процесах метаболізму і створення тканинних структур;
– сірка також необхідна для синтезу кератину, що забезпечує ріст волосся і нігтів;
– вона бере участь у продукції імуноглобулінів, компонентів імунної системи;
– сірка каталізує хімічні реакції, превращающие їжу в енергію і допомагає нейтралізувати і
виводити токсини з організму.
МСМ – це биодоступная транспортна молекула сірки. Тільки мономери МСМ, беручи участь у синтезі білка, забезпечують правильне молекулярне будова різних тканинних структур організму.
Рейтинг:
Хороший препарат
Мені подобатися дозування. Брала по 2 капсули один раз з ранку три місяці. Банку велика, вистачило надовго. На помітила як пройшла біль у суглобі великого пальця на руці, який хворів вже три роки і не проходив, незважаючи на вжиті час від часу заходи. Волосся стали краще по якості – стали пружними і сильніше, думаю MSM істотно вплинула на них. Знаю, що недолік сірки призводить до депресії, тому вважаю за необхідне брати і продовжую приймати у підтримуючій дозі тепер 1 капсула на день. П’ємо всією сім’єю, так як всім треба підтримувати здоров’я. Сірку зараховують до біогенних елементів, ця речовина входить до складу деяких незамінних кислот. До наприклад, фермент інсулін містить сірку. Недолік сірки в організмі впливає на деякі життєво важливі процеси, які щомиті відбуваються в організмі людини. Мінімальна добова норма сірки для організму дорослої людини дорівнює 500 мг. Цей елемент впливає на процеси старіння організму, які виникають під впливом радіації. Заповнення рекомендованої добової норми сірки на щоденній основі допоможе організму в захисті від несприятливого впливу навколишнього середовища. В косметології застосовують сірчані сполуки у складі різних засобів для поліпшення росту волосся, або для виготовлення колагенової косметики, яка покликана підтримувати пружність шкіри. Недолік сірки досить гостро відчуває весь організм людини. Спочатку з’являється втома і різко знижується життєвий тонус організму. Потім послаблюється імунітет, і тепер людина найбільш схильна до різного роду вірусних захворювань. Більшість мультивитаминноминеральных комплексів не містять сірку, поемитому треба брати додатково. Now Foods в порівнянні з іншими фірмами завоювала моє довіру, препарати робітники, дозування хороші. Рекомендую до прийому. Грип або ГРВІ не хворію навіть в сезон і при безпосередньому контакті з хворим, організм зміцнився. Бажаю здоров’я всім!
Рейтинг:
сірка
Банку просто величезна, якщо пити по одній капсулі, вистачить на 8 місяців. Сірка зменшує запалення на шкірі, позитивно впливає на суглоби. Але її бажано приймати ще з яким небудь БАД. Наприклад, вітамін С. Має сечогінний ефект. При прийнятті в день дві капсули, виникає метеоризм. Якщо мій відгук був вам корисний, натисніть ТАК, YES
Рейтинг:
СІРКА
приймаю в комплексі для волосся і шкіри, брат-підліток п’є цю сірку і ще цинк від прищів на обличчі,обличчя стало значно чистіше у нього,можна сказати-прищі майже всі пішли
Рейтинг:
Отримала результат
МСМ і Омега 3 цієї ж фірми – мої перші замовлення .
Ці продукти зацікавили мене, т. к. це обов’язкові складові харчування, необхідні для здоров’я.
Приймаю обидва продукту по 1 капсулі вранці та ввечері.
Результат побачила буквально через кілька днів: зникла скутість і болючість в пальцях рук. Все тіло стало більш гнучким і вільним.
Тепер чекаю, коли перестануть сипатися волосся і ламатися нігті.
Капсули досить великі, але легко ковтаються навіть удвох!
Рейтинг:
Дійсно допомагає , якщо болять суглоби
MSM дійсно допомагає , якщо у вас болять суглоби. Через місяць у мене перестали боліти всі суглоби (дрібні: пальців рук і ніг), за винятком одного, який перестав боліти через 2 місяці після початку прийому. Останній суглоб перманентно себе проявляв тривалий час. Однозначно рекомендую, якщо вам знайома суглобова біль. П’ю цей бад з колагеном 2

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Jarrow Formulas, Ресвератрол спільної дії, 60 таблеток Рейтинг:* Виробник:*Jarrow Formulas Код Товару:*JRW-14083 Код UPC:*790011140832 Кількість:*60 Tablets MSRP:*$39.95 Наша ціна:*$22.63 Ви економите:*$...
Solgar, Натуральний вітамін K2, 100 мкг, 50 капсул вегетаріанських... Рейтинг:* Виробник:*Solgar Код Товару:*SOL-03603 Код UPC:*033984036031 Кількість:*50 Veggie Caps MSRP:*$20.10 Наша ціна:*$16.08 Ви економите:*$4.02 ...
Clif Bar, Енергетичні батончики з освіжаючим смаком м’яти шоколаду, 12 шт. по 75г кожен... Рейтинг:* Виробник:*Clif Bar Код Товару:*CBI-30200 Код UPC:*722252302007 Кількість:*12 Bars, 2.4 oz (68 g) Each MSRP:*$23.99 Наша ціна:*$18.79 Ви ек...
Dynamic Health Laboratories, Яблучний оцет, 90 рослинних капсул Рейтинг:* Виробник:*Dynamic Health Laboratories Код Товару:*DNH-20002 Код UPC:*790223200027 Кількість:*90 Veggie Caps MSRP:*$18.39 Наша ціна:*$11.9...
Thompson, Бетаингидрохлорид, 90 таблеток Рейтинг:* Виробник:*Thompson Код Товару:*THO-19535 Код UPC:*031315195358 Кількість:*90 Tablets MSRP:*$7.19 Наша ціна:*$3.78 Ви економите:*$3.41 (47%...