Nature’s Way, Комплекс Boron, 3 мг, 100 капсул

Nature’s Way, Комплекс Boron, 3 мг, 100 капсул

Nature’s Way, Комплекс Boron, 3 мг, 100 капсул

Рейтинг:
Виробник: Nature's Way
Код Товару: NWY-41101
Код UPC: 033674411018
Кількість: 100 Capsules
MSRP: $7.99
Наша ціна: $4.96
Ви економите: $3.03 (38%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

  • Преміум якість
  • Денна доза 3 мг
  • Харчова добавка

Здоров’я через силу природи – ось що таке Trust the Leaf. Boron допомагає попередити втрату кальцію, магнезія і фосфору через сечу. Наш препарат Boron уважно протестований і виготовлений за найвищими стандартами.

Рекомендації по Застосуванню

Приймати по 1 капсулі в день, бажано під час їжі. При вагітності, годуванні груддю або прийом будь-яких ліків проконсультуйтеся з лікарем перед використанням.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар nature’s Way, Комплекс Boron, 3 мг, 100 капсул

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Рейтинг:
Для профілактики
Сполуки бору можуть надавати протизапальну, протипухлинну та гіполіпідемічну (нормалізує жировий обмін) дію. При остеопорозі, кістковому флюорозі, артритах і в початкових стадіях епілепсії медики призначають препарати бору.
Бор є в нашому організмі, але найбільше його в зубній емалі і кістках. У новонароджених в плазмі крові бору дуже багато, але вже в перші дні життя його кількість швидко зменшується. Бор міститься у мозку, м’язах, лімфовузлах, легенях, нирках, печінці, сім’яниках чоловіків, і його сприятливу дію на організм дуже багатогранний.
Завдяки тому, що бор нормалізує роботу ендокринних залоз, він сприяє поліпшенню обміну магнію, фтору і кальцію – елементів, які є основним матеріалом для «будівництва» кісток, і тим самим зміцнює і покращує структуру скелета.
Статеві гормони теж дуже важливі для стану кісток, а бор підвищує їх рівень в організмі, і особливо це важливо для жінок у віці клімаксу. Вітамін D перетворюється в організмі саме під впливом бору, і це теж допомагає засвоєнню кальцію. Загалом, для здоров’я кісткової системи бор точно необхідний, а багато захворювань опорно-рухового апарату полегшуються при додатковому застосуванні – наприклад, у складі вітамінно-мінеральних комплексів.
Бор регулює активність багатьох ферментів, підтримує в нормі обмін нуклеїнових кислот і бере участь в їх освіті. Це означає, що без бору не можуть нормально утворюватися білки, і всі тканини організму не змогли б без нього правильно рости і оновлюватися.
Відомо, що оксалати, взаємодіючи в організмі з кальцієм, утворюють у нирках камені, звані оксалатными – бор зменшує кількість оксалатів у сечі, і таким чином попереджає розвиток сечокам’яної хвороби.
Але не можна допускати надлишку бору, тому мис чоловіком його приймаємо в тиждень по капсулі, для профілактики. Мама в період менопаузи п’є частіше.
Рейтинг:
Бор(мікроелемент)
Спочатку купила цей мікроелемент бору, і тільки нещодавно навчилася перевіряти наявність тут в бадах гмо, дивіться докладніше в моїх відгуках і в моєму блозі ЖЖ. Перевірила, та що ж, розчарована. В даному складі не сам бор ГМо, а Cellulose. Є не малий список інгредієнтів, содержающих гмо, якщо виробник не зазначає зворотного. У даному випадку нічого не зазначає зворотного……, зате з сотні бадів у цієї фірми цілих 45 не містять гмо, і у них є обов’язкова відмітка про це. В них пишеться, що “Перевірено на відсутність ГМО”. —————————————–Втім, стосовно дії цього бада, то мені подобається. Ну не викидати ж цю добавку Вирішила… пропити. І раптом у мене в цей раз пройшов дуже спокійно цикл, і це дивно, тому що я намагаюся обходитися без гормонів, які лікарі призначають для лікування ендометріозу. Подивлюся, як буде далі і відгук оновлю! Так само Бор мені призначив остеопат. Він сказав, що набагато корисніше вживати не кальцій , як багато хто думає, а саме бор. Більш того, Вітамін D перетворюється в організмі саме під впливом бору, а це теж допомагає засвоєнню кальцію, наприклад, надходить в організм з їжею.
Рейтинг:
відмінний продукт!!!
нам усім потрібен
Рейтинг:
Хороший комплекс!
Треба пити всім для підтримки жіночої статевої системи після 35 років, особливо жінкам в період менопаузи. Важлива річ для жіночого здоров’я!!!! Виписав лікар
Рейтинг:
Хелат Бору – необхідна добавка!
Бор необхідний для запобігання втрати кальцію з кісток, сприяє ефективному засвоєнню магнію, зменшує втрати магнію з сечею, і збільшує мінеральну щільність кісткової тканини. Бор покращує роботу мозку, підвищує концентрацію та увагу. Тривалий прийом від 3 до 10 мг. бору на добу призводить до стійкого оздоровчого ефекту.
Рейтинг:
дешево і працює
Препарат працює. Зменшився ПМС.

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Organic India, Тулса-священний базилік, 90 капсул вегетаріанських... Рейтинг:* Виробник:*Organic India Код Товару:*ORI-00079 Код UPC:*851469000793 Кількість:*90 Veggie Caps MSRP:*$22.99 Наша ціна:*$13.89 Ви економите:...
21st Century, Glucosamine Relief, максимальна добавка, 1000 мг, 240 таблеток... Рейтинг:* Виробник:*21st Century Код Товару:*CEN-23018 Код UPC:*740985230183 Кількість:*240 Tablets MSRP:*$19.99 Наша ціна:*$14.99 Ви економите:*$5....
Natrol, Tropical Thin, Програма по зниженню ваги з кетонами малини і африканським манго, 60 капсул... Рейтинг:* Виробник:*Natrol Код Товару:*NTL-06184 Код UPC:*047469061845 Кількість:*60 Capsules MSRP:*$16.69 Наша ціна:*$9.57 Ви економите:*$7.12 (43%...
Natural Factors, OmegaFactors, Ultra Prim, Масло примули вечірньої, 1000 мг, 180 гельових капсул... Рейтинг:* Виробник:*Natural Factors Код Товару:*NFS-02365 Код UPC:*068958023656 Кількість:*180 Softgels MSRP:*$33.95 Наша ціна:*$23.77 Ви економите:...
Now Foods, Спорт, купити креатин моногідрат, 100% чистий порошок, 2,2 фунта (1 кг)... Рейтинг:* Виробник:*Now Foods Код Товару:*NOW-02032 Код UPC:*733739020321 Кількість:*2.2 lbs (1 kg) MSRP:*$29.99 Наша ціна:*$18.56 Ви економите:*$11...