Healthy Origins, Повністю прореагував хелатний бисглицинат магнію, 8 унцій (227 г)

Healthy Origins, Повністю прореагував хелатний бисглицинат магнію, 8 унцій (227 г)

Healthy Origins, Повністю прореагував хелатний бисглицинат магнію, 8 унцій (227 г)

Рейтинг:
Виробник: Healthy Origins
Код Товару: HOG-39529
Код UPC: 603573395292
Кількість: 8 oz (227 g)
MSRP: $29.99
Наша ціна: $10.11
Ви економите: $19.88 (66%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Без ГМО
 • Без сої
 • Albion Minerals
 • TRAACS
 • Харчова добавка
 • Підтримує здоров’я серцево-судинної і нервової систем

Хелатний бисглицинат магнію – це добре засвоюється магній низької молекулярної маси, пройшов клінічні випробування на предмет підтримки здоров’я серцево-судинної, дихальної, нервової і травної систем, а також жіночого здоров’я.Повністю прореагував хелатний бисглицинат магнію від Healthy Origins розроблений спільно з компанією Albion Labs Inc., лідером у дослідженні і розробці мінеральних добавок. Хелатний бисглицинат магнію захищений одним або декількома патентами США та іншими міжнародними патентами. Цей продукт підходить для вегетаріанців і веганів.

Рекомендації по Застосуванню

В якості харчової добавки для дорослих приймати по одній мірній ложці порошку з 180-240 імл соку або води. Приймати 1-2 рази в день або за призначенням лікаря.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Healthy Origins, Повністю прореагував хелатний бисглицинат магнію, 8 унцій (227 г)

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
самий бюджетний хелатированый магній
У своєму відгуку я не буду розписувати користь магнію (про неї знають всі, хто прийшов на ), але спробую підкреслити плюси даного продукту, розвіяти деякі міфи і втішити розчарувалися.
Спочатку про помилки. Користувач catseye пише, що масова частка магнію в цьому продукті – 50%, що не є правда. Частка магнію в цьому бисглицинате – десять відсотків. Це можна бачити в описі продукту: двухграммовый мірний черпачок дасть 200 мг магнію. Теоретично, масова частка магнію в бисглицинате дещо більше – близько 13,7% : один атом магнію (24 г/моль) хелатно сцеплен з двома молекулами гліцину молярної масою 75 г/моль кожна.
Тепер спробую допомогти розчарованим (відгук з заголовком”На цьому продукті я переконалася, що американські виробники теж вміють БРЕХАТИ”). Про смак. Про смаки, як кажуть, не сперечаються 🙂 Так, смак не найприємніший — кислувато-солоно-гірко-содовий. Особисто для мене, після випитих в дитинстві літрів димедролу і еритроміцину, це не проблема. Ті, хто коли-небудь брав гліцин в таблетках, з його солодкувато-содовим смаком знайомі. Амінокислоти взагалі не бувають приятваними на смак і запах. А солі магнію, з тих, що можна пробувати (хлорид і сульфат) — ага, гіркі. Можу припустити, що зазначена в складі лимонна кислота додана для часткової маскування неприємного смаку.
Послаблюючий ефект притаманний усім препаратів магнію, безперечно. Можливо, варто дрібнити денну дозу на більшу кількість частин — в даному випадку прийняти не за черпачку вранці та ввечері, а чотири рази за день по полчерпачка.
Порошок розчиняється при розмішуванні у воді (я беру півсклянки на мірний черпак) практично миттєво без будь-яких газоутворення, що геть руйнує “теорію змови” про склад як суміші гідрокарбонату магнію з лимонною кислотою. Цілковита відсутність будь-якого осаду (нерозчинного оксиду магнію) підтверджує, що це дійсно не “буферизований”, а чистий бисглицинат магнію.
Чергуючи прийом цитрату, малату і бисглицината магнію. З хелатних форм даний БАД – рекордсмен по економічності : грамів магнію обійдеться в 32 рубля. Для сравнения, хелатний магній у таблетованій формі від ДокторзБэст обійдеться приблизно в 46 рублів за грам.
Рейтинг:
Не змогла допити (((
Гидота якась на смак. Майже повна банка стояла довгий час, поки не взяла порожні капсули. Продукт відмінний, але смак!!!
Рейтинг:
відгук покупця GreenLight
Це чистий білий порошок бисглицинат-хелати магнію, вже прореагировавшего. Річ потрібна і корисна, але саме магній цього виробника у вживанні просто гидота рідкісна, дуже противно пити, хоча залишає солодкувато-кисленькое післясмак. Навіть якщо розводжу в солодкому компоті, все одно випиваю з працею. І пити важко і шкода викинути. Дружина взагалі відмовилася пити його. Розчиняється відмінно, тільки треба трошки підігріти рідину і трохи довше помішувати ложкою. В середині банки є мірна ложечка. Якщо пити по 1 мірній ложечці у день, то банки вистачить на три місяці. Цю позицію більше не куплю. Віддаю перевагу іншомувиробнику.
Якщо відгук був корисний, тисніть “ТАК”, буду вдячний.
Рейтинг:
хороший магній
До прийому цього препарату магній був на нижній межі норми, після нерегулярного прийому протягом 1 місяця 1 мірної ложки 1 раз на день, показники, судячи з аналізу, помітно покращилися, крім того є бадьорість і гарний настрій (хоча, треба зауважити, п’ю ще пренатальні вітаміни, омега). На смак – гірше соди, але поступово звикаєш. Я п’ю залпом, потім запиваю склянкою води, яка після прийому магнію здається солодким. На роботу ШКТ негативно не вплинув.
Рейтинг:
самий бюджетний хелатированый магній
У своєму відгуку я не буду розписувати користь магнію (про неї знають всі, хто прийшов на ), але спробую підкреслити плюси даного продукту, розвіяти деякі міфи і втішити розчарувалися.
Спочатку про помилки. Користувач catseye пише, що масова частка магнію в цьому продукті – 50%, що не є правда. Частка магнію в це бисглицинате – десять відсотків. Це можна бачити в описі продукту: двухграммовый мірний черпачок дасть 200 мг магнію. Теоретично, масова частка магнію в бисглицинате дещо більше – близько 13,7% : один атом магнію (24 г/моль) хелатно сцеплен з двома молекулами гліцину молярної масою 75 г/моль кожна.
Тепер спробую допомогти розчарованим (відгук з заголовком”На цьому продукті я переконалася, що американські виробники теж вміють БРЕХАТИ”). Про смак. Про смаки, як кажуть, не сперечаються 🙂 Так, смак не найприємніший — кислувато-солоно-гірко-содовий. Особисто для мене, після випитих в дитинстві літрів димедролу і еритроміцину, це не проблема. Ті, хто коли-небудь брав гліцин в таблетках, з його солодкувато-содовим смаком знайомі. Амінокислоти взагалі не бувають приємними на смак і запах. А солі магнію, з тих, що можна пробувати (хлорид і сульфат) — ага, гіркі. Можу припустити, що зазначена в складі лимонна кислота додана для часткової маскування неприємного смаку.
Послабляющий ефект притаманний усім препаратів магнію, безперечно. Можливо, варто дрібнити денну дозу на більшу кількість частин — в даному випадку прийняти не за черпачку вранці та ввечері, а чотири рази за день по полчерпачка.
Порошок розчиняється при розмішуванні у воді (я беру півсклянки на мірний черпак) практично миттєво без будь-яких газоутворення, що геть руйнує “теорію змови” про склад як суміші гідрокарбонату магнію з лимонною кислотою. Цілковита відсутність будь-якого осаду (нерозчинного оксиду магнію) підтверджує, що це дійсно не “буферизований”, а чистий бисглицинат магнію.
Чергуючи прийом цитрату, малату і бисглицината магнію. З хелатних форм даний БАД – рекордсмен по економічності : грамів магнію обійдеться в 32 рубля. Для порівняння, хелатний магній у таблетованій формі від ДокторзБэст обійдеться приблизно в 46 рублів за грам.
Рейтинг:
Дякую
Дякую за можливість покупки на вашому сайті потрібне для менепродуктів.

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Source Naturals, Вітамін D-3, 5,000 МО, 120 капсул Рейтинг:* Виробник:*Source Naturals Код Товару:*SNS-02337 Код UPC:*021078023371 Кількість:*120 Capsules MSRP:*$16.98 Наша ціна:*$8.49 Ви економите:*...
Life Extension, Супер убихинол – коензим Q10, з BioPQQ, 100 мг, 30 желатинових капсул... Рейтинг:* Виробник:*Life Extension Код Товару:*LEX-17333 Код UPC:*737870173335 Кількість:*30 Softgels MSRP:*$54.00 Наша ціна:*$40.50 Ви економите:*$...
Nature’s Way, Alive! Жувальні вітаміни для чоловіків, 75 жувальних мармеладок... Рейтинг:* Виробник:*Nature's Way Код Товару:*NWY-15895 Код UPC:*033674158951 Кількість:*75 Gummies MSRP:*$19.99 Наша ціна:*$12.40 Ви економите:*...
Amazing Grass, Зелений суперпродукт, розчинний напій “Апельсинове ескімо”, 8.5 унцій (24... Рейтинг:* Виробник:*Amazing Grass Код Товару:*AMG-00046 Код UPC:*829835000463 Кількість:*8.5 oz (240 g) MSRP:*$29.99 Наша ціна:*$21.99 Ви економите:...
Nature’s Way, Стандартизовані листя оливи, 60 капсул Рейтинг:* Виробник:*Nature's Way Код Товару:*NWY-15480 Код UPC:*033674154809 Кількість:*60 Vcaps MSRP:*$22.99 Наша ціна:*$14.26 Ви економите:*$8...